Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

PVC Kapı Sistemleri

PCV kapılar genellikle dış ortamlarda (balkon, dükkan girişler vb.) kullanılır. Ahşap malzemeye nazaran; soğuğa, neme, ısıya ve rutubete karşı daha dayanıklıdır.

Detaylar

PVC Pencere Sistemleri

PCV pencereler de PCV kapılar gibi genellikle dış ortamlarda kullanılır. Dayanıklılığı kapılar ile aynı seviyededir.

Detaylar

PVC Panjur Sistemleri

PCV panjurlar dış ortamdan gelen kir, toz, yabancı madde veya soğuk, sıcağın iç ortama geçmesinde ikincil bir önlem olarak kullanılır. Aynı zamanda dışarıdan bakıldığında yapının daha güzel görünmesini sağlar.

Detaylar

Alüminyum Doğrama

Pek çok alanda kullanılabilir. Sağlam, dayanıklı, şekillendirilebilir olması sebebiyle bir çok alanda kullanılan bir sistemdir.

Detaylar

Cam Balkon

Kışın soğuktan ve rüzgardan, yazın sıcaktan ve nemden sizi korur. Isı yalıtımı sağlar. Ayrıca hoş bir görüntüye sahiptir. Katlanır camlar sadece balkonlarda değil kafe gibi mekanların cephelerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Detaylar

Sineklik

Sineklik özellikle yazın sinek, böcek vb. haşeratın evinize ya da iş yerinize girmesini önler. Delikli yapısı sayesinde havayı rahat bir şekilde geçirirken, güneş ışığını da nispeten azaltarak yazın rahat bir ortam sunar.

Detaylar

Duşakabin

Banyoların olmazsa olmazı haline gelen duşakabinler, daha az yer kaplaması sebebiyle daha kullanışlıdır. İsteğe göre küvet üzerine duşakabin de yapılabilir.

Detaylar

Çelik Kapı

En yüksek güvenlik düzeyine sahip kapı sistemi çelik kapıdır. Sağlam kasa yapısı ve kilit sistemi ile güvende hissetmenizi sağlar.

Detaylar